Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Mechanika>Mechanikos praktikos ataskaitos

Mechanikos praktikos ataskaitos (6 darbai)

Rūšiuoti pagal
 • Gamybinė praktika: mechanikos gaminių konstravimas ir diegimas UAB "Empra"

  Įmonės istorija. Produkcija. Įmonės struktūra. Detalės gamybos technologija. Detalių terminio apdorojimo metodai. Išvados, apibendrinimai, pasiūlymai.
  Mechanika, praktikos ataskaita(9 puslapiai)
  2005-09-21
 • Gamybinės praktikos ataskaita: autoservisas UAB "Naujieji ženklai"

  Įmonės ūkinė veikla. Įmonės teikiamos paslaugos. Įmonės klientai. Įmonės naudojamos technologijos. Nenaujų automobilių patikrinimo ir testavimo stendas. Važiuoklės apžiūros stendai. Techninės charakteristikos. Važiuoklė. Automobilių ratai. Lengvojo automobilio važiuoklės diagnostika (apžiūra) ir remontas. Dažniausi važiuoklės gedimai. Pastebėti gedimai tikrinant Renault Laguna (RT 94 m. 1.8 mono įpurškimas). Transporto priemonių detalių remonto technologija. Būgninių stabdžių konstrukcija ir veikimo principas. Stabdžių trinkelių (antdėklų) ir velenų keitimas. Pneumatinės pakabos remontas. Spyruoklinio(tampraus) elemento keitimas. Grynosios pneumatinės pakabos. Pneumatinių sistemų priežiūra ir diagnostika. Priešgaisrinė sauga. Technologiniai procesai ir įrenginiai. Garažų paskirties pastatai, transporto priemonių techninė priežiūra ir stovėjimo aikštelės. Elektrosauga.
  Mechanika, praktikos ataskaita(17 puslapių)
  2006-10-11
 • Gamybinės praktikos ataskaita: prekiniai vagonai

  Įvadas. Vagonų parko struktūra ir charakteristika. Prekinio vagono depinio remonto technologija. Vagonų priežiūros ir einamojo remonto techninės priemonės. Prekinių vagonų parametrai. Naudojamos medžiagos ir leistinieji įtempimai. Diagnostikos priemonės vagonų gedimams nustatyti.
  Mechanika, praktikos ataskaita(11 puslapių)
  2006-09-26
 • Mokomosios praktikos ataskaita: liejimas

  Saugaus darbo taisyklės liejant liejinius. Formavimo darbams reikalinga įranga ir medžiagos. Liejimo formos gamybos technologija. Liejiniui keliami pagrindiniai technologiniai reikalavimai. Metalų lydymas, tam naudojami įrengimai.
  Mechanika, praktikos ataskaita(4 puslapiai)
  2006-05-02
 • Mokomosios praktikos ataskaita: Tekinimas

  Mokomosios praktikos ataskaita. Tekinimas. Saugus darbas su tekinimo staklėmis. Tekinimo staklių konstrukcijos. Naudojami pjovimo įrankiai, įtaisai. Staklių derinimas darbui. Sriegių sriegimas ir kūginių paviršių tekinimas. Darbai, atliekami tekinimo staklėmis.
  Mechanika, praktikos ataskaita(6 puslapiai)
  2007-11-22
 • Praktikos ataskaita: autoservisas KEMI

  Įvadas. Kemi autoservizas. Įmonės partneriai. Įmonės struktūra. Valdymo schema. Pirmieji įspūdžiai apie įmonę. Ką įmonėje veikiau praktikos metu. Darbo įmonėje organizavimas ir metodai. Dalyvavimas įmonės veikloje. Bendravimas su kolektyvu, integravimas į jį. Ką naujo sužinojau. Stabdžiai. Amortizatoriai. Dūminimas. Kaip pakeisti uždegimo žvakes. Benzino filtras. Užduoties punktų vykdymas. Būgninių stabdžių mechanizmas, konstrukcija. Būgninio stabdžio priežiūra ir remontas. Mano praktikos nauda įmonei. Pastabos apie praktikos bazę, praktiką. Išvados apie praktikos naudingumą, apie praktikos bazės tinkamumą. Pasiūlymai ar patarimai praktikai pagerinti. Patarimai būsimiems praktikantams.
  Mechanika, praktikos ataskaita(18 puslapių)
  2012-02-10