Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Mechanika>Gamybinė praktika: mechanikos gaminių konstravimas ir diegimas UAB "Empra"

Gamybinė praktika: mechanikos gaminių konstravimas ir diegimas UAB "Empra"

  
 
 
1234567891011
Aprašymas

Įmonės istorija. Produkcija. Įmonės struktūra. Detalės gamybos technologija. Detalių terminio apdorojimo metodai. Išvados, apibendrinimai, pasiūlymai.

Ištrauka

1959 metais buvo įsteigtas Skaičiavimo mašinų specialus konstravimo biuras (SM SKB), iš kurio gimė susivienijimas "Sigma". Susivienijimui "Sigma" pasiekus savo didžiausias projektavimo ir gamybos apimtis, susivienijime dirbę keturi projektavimo biurai 1988 metais apsijungė į Skaičiavimo technikos ir informatikos mokslinio tyrimo institutą (STIMTI).
Čia buvo kuriami ir projektuojami įvairių skaičiavimo mašinų ir periferinių įrengimų modeliai, ryšio sistemų ir skaičiavimo mašinų tinklų įrengimai, šios technikos sisteminė ir taikomoji programinė įranga. Be to, buvo projektuojamos ir diegiamos įvairios automatizuotos valdymo ir projektavimo sistemos, technologinių procesų automatizavimo bei kitos sistemos.
Tokią plačią problematiką paveldėjo Valstybinis informacinės techno-logijos institutas (VITI), kuomet susivienijimas "Sigma" iš sąjunginio pavaldumo "grįžo" nepriklausomos Lietuvos žinion.
Kai Lietuva atkūrė nepriklausomybę, įvyko susivienijimo reorganiza-cija, Valstybinis informacinės technologijos institutas "atidavė" besiku-riančiam šalies ITT ūkiui daugybę vedančiųjų specialistų.
Taip ir 1993 buvo "atiduoti" aukštos kvalifikacijos specialistai, kurie užsiiminėjo tiksliosios mechanikos gaminių konstravimu ir diegimu (pvz., diskiniai atminties įrenginiai) bei guolių parametrų matavimo aparatūra, įkūrę UAB "EMPRA". Įmonės generaliniu direktoriumi tapo Vidmantas Kondroška.
UAB "EMPRA" gamina labai aukšto tikslumo reikalaujančias komplektuojamąsias detales bei atlieka surinkimo darbus pagal klientų užsakymus ir brėžinius baldų, elektronikos, medicinos, mašinų gamybos, lengvajai ir sunkiajai pramonei. Tačiau labiau specializuojamasi į tiksliosios mechanikos gaminius, atsargines dalis lengvosios pramonės įrenginiams, unikalius technologinius įrengimus. Įdiegus pažangesnes technologijas ir įsigijus naujų įrengimų, pavyko padidinti eksporto apimtis iki 80-90 procentų. Produkcija eksportuojama į Latviją, Lenkiją ir Švediją. Mūsų laimėjimus lemia tai, kad mes daugiausia dėmesio skiriame užsakovams, operatyviai pristatome produkciją. Labai daug įtakos sėkmingam bendrovės darbui, rezultatams turi gaminamos produkcijos kokybė. Bendrovėje veikia Kokybės valdymo sistema, produkcija tikrinama pagal techninę dokumentaciją, brėžinius, užsakovo patvirtintus etalonus. Analizuojamas gaminių kokybės lygis, operatyviai reaguojama į užsakovo pageidavimus. ...

Rašto darbo duomenys
Tinklalapyje paskelbta2005-09-21
DalykasMechanikos praktikos ataskaita
KategorijaMechanika
TipasPraktikos ataskaitos
Apimtis9 puslapiai 
Literatūros šaltiniai4
Dydis955.43 KB
AutoriusMantas
Viso autoriaus darbų3 darbai
Metai2005 m
Klasė/kursas2
Mokytojas/DėstytojasG. Viselga
Švietimo institucijaVilniaus Gedimino Technikos Universitetas
FakultetasMechanikos fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Gamybines praktikos ataskaita [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Praktikos ataskaitos
  • 9 puslapiai 
  • Vilniaus Gedimino Technikos Universitetas / 2 Klasė/kursas
  • G. Viselga
  • 2005 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
-1
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą