Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Mechanika>Mechanikos namų darbai

Mechanikos namų darbai (135 darbai)

Rūšiuoti pagal
 • Alkūninis mechanizmas

  Alkūninis mechanizmas. Dujų skirstymo mechanizmas. Galimi gedimai ir gedimų nustatymas.
  Mechanika, namų darbas(3 puslapiai)
  2006-02-15
 • Analysis of three dimensional rigid body

  Inžinerinės mechanikos namų darbas anglų kalba.
  Mechanika, namų darbas(1 puslapis)
  2006-02-03
 • Atliekų utilizavimo įrenginiai ir sistemos

  Užduotis: termiškai apdoroti plieną 15X5M, kad gautume kietumą 50HRC. Terminis apdorojimas. Atleidimas. Kietumo matavimas. Išvados.
  Mechanika, namų darbas(3 puslapiai)
  2007-05-15
 • Automatinio valdymo sistemos analizė ir sintezė

  Objekto dažninę perdavimo funkcija. Objekto realioji ir menamoji dažnines charakteristikos. Objekto amplitudinė ir fazinė dažninės charakteristikos. Objekto logaritmines amplitudinę ir fazinę dažnines charakteristikos. Objekto automatinio reguliavimo sistemą (ARS) panaudojant PI reguliatorių. ARS stabilumas ir koregavimas. ARS pereinamasis procesas. Išvados.
  Mechanika, namų darbas(10 puslapių)
  2011-02-08
 • Automobilio kronšteinas

  Užduotys: Variklio kronšteinui parinkti medžiagą, nurodant jo darbo sąlygas. Parinktą medžiagos markę iššifruoti, t.y. pateikti šios medžiagos cheminę sudėtį. Nurodyti medžiagos mechaninių savybių charakteristikas. Nurodyti medžiagos svarbesnes technologines savybes: suvirinamumą, apdirbamumą pjaunant. Aprašyti į medžiagos sudėtį įeinančių legiruojančių elementų ir žalingų priemaišų įtaką medžiagos savybėms. Įvertinti ekonominį efektyvumą, naudojant vienokią ar kitokią medžiagą. Nurodyti medžiagos terminį apdorojimą. Parinktos medžiagos markės palyginimas pagal Rusijos ir Europos standartus.
  Mechanika, namų darbas(4 puslapiai)
  2006-06-25
 • Automobilių aušinimo sistemos

  Įvadas. Automobilių aušinimo sistemos. Aušinimo sistemų paskirtis, klasifikacija ir veikimas. Aušinimo sistemų tipai. Pagrindinės aušinimo sistemos dalys. Variklio temperatūros reguliavimas. Kontrolės įtaisai. Išvada.
  Mechanika, namų darbas(5 puslapiai)
  2008-10-01
 • Automobilių įranga ir TP pagrindai

  Dvitakčių variklių veikimas. Alkūninio veleno paskirtis. Alkūninio veleno gamyba ir medžiagos. Štampuoti alkūniniai velenai. Lieti alkūniniai velenai. Surenkami alkūniniai velenai. Alkūninis velenas. Peteliai. Pagrindinių guolių įdėklai. Smagratis. Aušinimo sistemos siurblio paskirtis, sandara ir darbas. K-Jetronic įpurškimo sistemos veikimas. Degalų tiekimo. Sistemos slėgio reguliatorius. Oro kiekio matavimas. Degiojo mišinio ruošimas. Dyzelio variklių maitinimo sistemos sandara ir veikimas.
  Mechanika, namų darbas(7 puslapiai)
  2006-01-27
 • Automobilių įranga ir TP pagrindai (2)

  Dujų turbininis pripūtimas. Deginių toksiškumo mažinimo būdai. Katalizatoriaus konstrukcija ir veikimas. Deginių toksiškumui mažinti yra trys galimybės. Alyvos filtrų paskirtis, tipai, sandara ir darbas. Nubraižyti kelias tipines filtrų tvirtinimo schemas. Cilindrų bloko paskirtis, sandara. Kokios medžiagos naudojamos cilindrų bloko gamybai? Kuo skiriasi cilindrų blokai vienaeilių ir V-tipo variklių, privalumai ir trūkumai. Kokių tipų cilindrai naudojami varikliuose? Jų skirtumas. Skystinės aušinimo sistemos schema (pasirinkto automobilio), jos veikimas, pagrindiniai aušinimo sistemos elementai, jų paskirtis. Pagrindinės aušinimo sistemų dalys.
  Mechanika, namų darbas(5 puslapiai)
  2007-01-31
 • Automobilių paruošimas ir jų eksploatacijos ypatumai žiemos sąlygomis

  Įvadas. Automobilių ruošimas žiemai. Sezoninė techninė priežiūra. Savarankiškas automobilio paruošimas eksploatacijai žiemos sąlygomis. Eksploatacijos ypatumai. Išvados.
  Mechanika, namų darbas(7 puslapiai)
  2008-12-16
 • Automobilių remonto technologija

  Kokie galimi defektai ir kokiais būdais atliekamas stabdžių sistemos ir vairavimo mechanizmo detalių remontas? Hidraulinės stabdžių pavaros paskirtis. Hidraulinės stabdžių pavaros veikimas. Stabdžių sistemos galimi gedimai ir jų šalinimas. Koks autoremonto tikslas, uždaviniai ir vystymosi perspektyva, paaiškinkite sąvokas einamasis remontas (ER), kapitalinis remontas(KR), techninis aptarnavimas (TA), detalės remontas, detalės atnaujinimas, Pateikite ER, KR, TA, detalės remonto ir atnaujinimo pavyzdžių. Kokie yra autoremonto įmonių tipai ir kokia jų specializacija? Kas tai yra defektavimas, į kokias grupes galima suskirstyti ardomo automobilio detektuojamas, komplektuojamas detales, dėl kokių priežasčių atsiranda ir kas tai yra konstrukciniai, gamybiniai, eksploataciniai, avariniai defektai? Pateikite pavyzdžių. Kokiais būdais ir priemonėmis nustatoma detalių ir agregatų būklė, kaip nustatomi matomi ir nematomi defektai? Paaiškinkite vizualinės, magnetinės, fluorescentinės, ultragarsinės defektoskopijos sąvokas ir defektavimo technologijas, kokia yra defektavimo dokumentacija, kaip organizuojama defektuotojo darbo vieta? Pakomentuokite kokie būdai dažniausia taikomi automobilių remonte ir kodėl?
  Mechanika, namų darbas(11 puslapių)
  2006-12-20
 • Automobilių techniniai skaičiavimai

  Mašinų centro koordinačių skaičiuotė. Transmisijos skaičiavimas. Rato pasipriešinimo judėjimui skaičiavimas. Automobilį veikiančios jėgos. Automobilio judėjimo lygtis. Automobilio judėjimas posūkyje. Valdomumas. Kuro ekonomija.
  Mechanika, namų darbas(16 puslapių)
  2008-04-23
 • Automobilių techninis eksploatavimas

  Užduotys: 1. Parinkti duotai detalei medžiagą, atsižvelgiant į jos eksploatavimo sąlygas. Palyginti analogiškas lydinių markes (žymėjimas, cheminė sudėtis) pagal 3 valstybių standartus. 2. Iššifruoti parinktų medžiagų markes, t.y. pateikti tikslią šių medžiagų cheminę sudėti. Nurodyti šių medžiagų mechaninių savybių charakteristikas (stiprumo ir takumo ribas, santykinį ištįsimą ir santykinį skerspjūvio susitraukimą, kietumą, smūginį tąsumą ir pan.), apibūdinti svarbiausias technologines savybes (suvirinamumą, grūdinamumą, takumą, apdirbamumą pjovimu ir pan.). 3. Aprašyti pastovių, neišvengiamų priemaišų poveikį jo savybėms. Palyginti su chromo-nikeliniu arba chromo-manganiniu plienu. 4. Įvertinti ekonominį efektyvumą naudojant vienokį ar kitokį lydinį. 5. Parinkti terminio arba termocheminio apdorojimo būdą ir rėžimus (įkaitinimo temperatūrą, laiką, aušinimo terpes), nubraižyti technologines apdirbimo schemas. Aprašyti lydinių struktūrą prieš terminį apdirbimą ir po jo. Pateikti kaip pakinta lydinių savybės po terminio arba termocheminio apdirbimo. Sprendimai. Lentelės.
  Mechanika, namų darbas(3 puslapiai)
  2006-01-03
 • Automobilių teorijos (2)

  Pasirinkto automobilio duomenys. Rato spindulio ir pasipriešinimo riedėjimui jėgos skaičiavimas. Reikalingos variklio galios skaičiavimas. Variklio išorines charakteristikos sudarymas. Traukos skaičiavimai skirtingoms pavaroms. Pasipriešinimo jėgų skaičiavimas.
  Mechanika, namų darbas(4 puslapiai)
  2011-06-27
 • Baigtinių elementų metodas

  Baigtinių elementų metodo įvado (BEMĮ) namų darbas - tempiami (gniuždomi) tampriai deformuoti strypai (1D erdvė).
  Mechanika, namų darbas
  2006-02-22
 • Baigtinių elementų metodas vientisos terpės mechanikoje

  Lenkimo momentų nustatymas. Tikslusis metodas. Apytikslis metodas. Bendroji lygčių sistema. Išvada.
  Mechanika, namų darbas(8 puslapiai)
  2005-11-20
 • Brėžinys: vienalaipsnis reduktorius

  Dwg byla. Reduktoriaus bendras vaizdas. Vieno laipsnio reduktorius.
  Mechanika, namų darbas
  2008-05-06
 • Cilindrinis reduktorius

  dwg byla. Cilindrinio reduktoriaus brėžiniai: bendras vaizdas, ašis, krumpliaratis. Specifikacijos.
  Mechanika, namų darbas
  2008-03-19
 • Claas Axos 330 CL traktoriaus techninės – eksploatacinės charakteristikos

  Pateikti traktoriaus Claas Axos 330 CL pagrindines technines-eksploatacines charakteristikas ir rodiklius (lentelės forma), vieną kitą konstrukcinį ypatumą, būdingą tam traktoriui, bei naudojamas eksploatacines medžiagas. Kokią didžiausią traukos jėgą gali išvystyti, 15 km/h greičiu, lygiu ražienos lauku važiuojantis traktorius Claas Axos 330 CL (74 kW), esant blokuotam ir atblokuotam diferencialui. Kiek procentų maksimalios traktoriaus Claas Axos 330 CL (74 kW) variklio apkrovos sudarytų priekabos, kurios bendra masė (priekabos ir krovinio) yra 16,0 t. vilkimas lygiame ražienos lauke, 28 km/h greičiu.
  Mechanika, namų darbas(6 puslapiai)
  2011-09-20
 • Daugiaatramės sijos skaičiavimas

  Daugiaatramės sijos skaičiavimas. Skaičiavimai.
  Mechanika, namų darbas(6 puslapiai)
  2007-06-16
 • Debito Q apskaičiavimas

  Bernulio lygtis. Debito Q apskaičiavimas. Duotai schemai apskaičiuoti debitą Q ir nubraižyti hidrodinaminę ir pjezometrinę linijas. Sprendimas. Bernulio lygties grafikas. Kitus skaičiavimus atliekame lentelėje.
  Mechanika, namų darbas(10 puslapių)
  2012-03-23
Puslapyje rodyti po