Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Mechanika>Traktorius. Kultivavimas, akėjimas

Traktorius. Kultivavimas, akėjimas

  
 
 
123456789101112131415161718192021222324252627282930
Aprašymas

Traktorius "Deutz Fahr D 4.70". Kultivavimas, akėjimas "Case IH 7110". Įvadas. Santrauka. Analitinė dalis. Technologinės operacijos aprašymas. Agrotechniniai reikalavimai. Žemės ūkio mašinų apžvalga ir įvertinimas. Projektinė dalis. Paprasto traktorinio agregato sudarymas. Mišraus traktorinio agregato sudarymas. Važiavimo būdų parinkimas sudarytiems agregatams. Darbo analizė. Paprasto agregato eksploataciniai rodikliai. Mišraus agregato eksploataciniai rodikliai. Išvados. Anotacija (summary).

Ištrauka

Žemės ūkio mašinos palengvina sunkius žemdirbių darbus. Jomis darbai atliekami daug sparčiau, didesnis darbo našumas. Šalyse , kuriose žemės ūkis gerai mechanizuotas, vos keli procentai gyventojų dirba žemės ūkyje ir išmaitina visus kitus.
Daugeliu atvejų mašinomis darbai atliekami ne tik sparčiau, bet ir geriau nei rankomis, o kai kuriuos jų – praktiškai įmanoma atlikti tik mašinomis.
Svarbu, kad žemės ūkis duotų gerų rezultatų. Tam būtina žinoti technologinių operacijų seką ir kaip racionaliai sudaryti traktorinius agregatus.
Traktorinių agregatų sudarymas – sudėtinga operacija. Tai energetinės (traktoriaus) ir žemės ūkio mašinos (darbo mašinos) racionalus parinkimas, agregato darbo mašinų skaičiaus nustatymas, optimalaus darbinio greičio parinkimas.
Agregatas turi būti sudarytas taip, kad kokybiškai atliktų technologinę operaciją, būtų parinktas optimalus darbinis greitis ir būtų racionaliai išnaudota traktoriaus galia. Tinkamai sudarytą agregatą bus lengva aptarnauti ir prižiūrėti.
Nereikėtų užmiršti ir darbo saugumo bei gamtosaugos. Mašina privalo būti saugi, nekelianti pavojaus susižeisti ar net žūti.
Ūkininkai, siekiantys maksimalių rezultatų, privalo mokėti sudaryti traktorinius agregatus. Tai taip pat svarbu, kaip žinoti kada ir kaip sėti ar sodinti. Taigi tik pasirinkę tinkamus agregatus mes galėsime pasiekti gerų rezultatų.

Namų darbą "Traktorinių agregatų skaičiavimas ir darbo įvertinimas" atliko Lietuvos Žemės Ūkio Universiteto žemės ūkio inžinerijos fakulteto III kurso neakivaizdinio skyriaus studentas Kęstutis Rūkas.
Šio namų darbo tikslas - taikant teorines žinias skaičiuoti traktorinius agregatus ir įvertinti jų darbą. Svarbu viską atlikti taip, kad sudarytas agregatas tenkintų visus reikalavimus, dirbtų optimaliu greičiu ir kokybiškai atliktų technologinę operaciją.
Namu darbas susideda iš paprasto traktorinio agregato (Deutz Fahr DX 4,70) ir kombinuoto traktorinio agregato (Case IH 7110) skaičiavimų ir jų darbo įvertinimų.
Darbą sudaro 25 puslapiai aiškinamojo rašto ir keturios schemos (paprasto ir mišraus traktorinio agregato schemos, bei jų judėjimo schemos). Aiškinamasis raštas susideda iš įvado, referato, paprasto agregato analitinės dalies , projektinės dalies t.y. paprasto ir mišraus traktorinių agregatų sudarymo ir apskaičiavimo, važiavimo būdų parinkimo, darbo analizės, kurią sudaro paprasto ir mišrus traktorinių agregatų eksploatacinių rodiklių apskaičiavimai, išvados ir anotacijos. Darbe pateikti 6 paveikslėliai, 4 lentelės. ...

Rašto darbo duomenys
Tinklalapyje paskelbta2008-10-09
DalykasMechanikos namų darbas
KategorijaMechanika
TipasNamų darbai
Apimtis27 puslapiai 
Literatūros šaltiniai5
Dydis113.86 KB
AutoriusKestutis
Viso autoriaus darbų1 darbas
Metai2007 m
Klasė/kursas3
Mokytojas/DėstytojasSakalauskas
Švietimo institucijaAleksandro Stulginskio universitetas
FakultetasŽemės ūkio inžinerijos fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Traktoriniu agregatu skaiciavimas ir darbo ivertinimas [speros.lt].doc
 

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Namų darbai
  • 27 puslapiai 
  • Aleksandro Stulginskio universitetas / 3 Klasė/kursas
  • Sakalauskas
  • 2007 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą