Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Mechanika>TP-2 zona ir agregatų remonto baras

TP-2 zona ir agregatų remonto baras

  
 
 
1234567891011121314151617181920212223242526272829303132
Aprašymas

Projekto žiniaraštis. Įvadas. Aprašymo skyrius. Projektuojamos zonos ir baro charakteristika. Riedmenų techninė charakteristika, pradiniai duomenys. Gamybinės programos skaičiavimas. Darbininkų kiekio skaičiavimas. Zonos postų skaičiavimas. Technologinės įrangos parinkimas. Gamybinių plotų skaičiavimas. Energetika. Technologinis skyrius. Automobilių techninės priežiūros ir remonto metodo parinkimas. Atliekamų techninės priežiūros (TP – 2), agregatų remonto baro darbų schemos. Diagnostikos, techninės priežiūros , atliekamų darbų technologinė kortelė. Darbo organizavimo skyrius. Darbo vietų organizavimas. Darbininkų paskirstymas į darbo vietas pagal specialybes ir kategorijas. Darbo ir poilsio režimas. Darbuotojų sauga ir ekologija. Pavojingi, kenksmingi ir kiti rizikos veiksniai, jų poveikis sveikatai. Išvados.

Ištrauka

Automobilių verslas sudaro daugialypį sektorių paslaugų verslo industrijoje. Tai ir autoservisai, ir prekyba automobiliais, autoservisų įranga bei atsarginėmis dalimis. Visa tai įtakoja didelis automobilių skaičius, bei tai, kad jų techninė buklė, einant laikui prastėja, todėl reikia tinkamų specialistų, kurie galėtu tvarkyti automobilius, prižiurėti jų techninį stovį ir t.t. Automobilio techninė priežiūra yra labai svarbus dalykas atsižvelgiant į sauguma, ekonomiškumą, komfortą. Stambūs automobilių gamintojai, tokie kaip "Audi", "VW", "Renault", "BMW" ir kiti, tam, kad palaikyti jų gaminamus automobilius tvarkingus jie steigia remonto stotis kur ir atliekami visi remonto darbai. Specializuoti darbuotojai pagal automobilio ridą, nustato kokius darbus reikia atlikti. I darbų sąrašą įeina daug darbų: kasdienė priežiūra, einamasis remontas, sezoninė techninė priežiūra ir t.t. Į šį darbų sarašą taipogi įeina ir antros techninės priežiūros zonos darbai, bei agregatų remonto baro darbai.
Mano kursinio projekto tema TP – 2 zona ir agregatų remonto baras. Projektuojama įmonė turiu kelių skirtingų markiu sunkvežimius:MERCEDES-BENZ ACTROS, MAN TGA 14,8 ir VOLVO FH 12. Automobilių bendras skaičius – 303.
Šio kursinio projekto tikslas ir uždavinys yra paskaičiuoti TP - 2 zonos ir dažymo baro gamybinę programą, nustatyti darbininkų skaičiu, taip pat apskaičiuoti gamybinį plotą. Projektuojant parinkti naujausia technologinę įrangą, kuri pagerintų vykdomų darbų kokybę.


Agregatų remonto baras. Bare bus remontuojami įvairūs automobilių agregatai, tokie kaip: pavarų dėžes, tiltai, sankabos ir kt. Po remonto kiekvienas agregatas yra išbandomas ant stendo, kurio dėka patikrinama ar remonto darbai buvo tikslingi ir agregatą pavyko suremontuoti. Kaip ir visur agregatų remonto baras turi savo darbų eiliškuma. Prasto techninio stovio agregatas yra išimamas, nuplaunas patikrinamas ant stendo, tam, kad nustatyti koks gedimas, tada agregatas yra išardomas nuplaunas, suremontuojamas, vel patikrinamas ar problema pašalinta ir gražinamas atgal į automobilį.
Antros techninės priežiūros zonoje atliekami paprasteni darba, pakeičiami dirželiai, tepalai, filtrai ir kitokie darbai, kurie yra atitinkamame darbų saraše kuris sudaromas atsižvelgiant į automobilio ridą. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasMechanikos kursinis darbas
KategorijaMechanika
TipasKursiniai darbai
Apimtis30 puslapių 
Literatūros šaltiniai6
Dydis4.18 MB
Autoriussaras
Viso autoriaus darbų1 darbas
Metai2011 m
Klasė/kursas2
Mokytojas/DėstytojasR. Širvinskas
Švietimo institucijaVilniaus technologijų ir dizaino kolegija
FakultetasTechnikos fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word TP2 zona ir agregatu remonto baras [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Kursiniai darbai
  • 30 puslapių 
  • Vilniaus technologijų ir dizaino kolegija / 2 Klasė/kursas
  • R. Širvinskas
  • 2011 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
+4
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą