Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Mechanika>Pjovimo žirklės

Pjovimo žirklės

  
 
 
123456789101112131415
Aprašymas

Mašinų elementų kursinis projektas. Įvadas. 1 dalis. Skriejiklio-slankiklio mechanizmo analizė. Sąlyga. Sprendimas. Greičių planas. Pagreičių planas. Pagreičių planas. Antra dalis. 11DC. Pavaros galia. Pavaros naudingumo koeficientas. Cilindrinės su tiesiais krumpliais perdavos projektavmas. Projektinis velenų skaičiavimas. Guolių parinkimas. Korpuso konstrukciniai matmenys.

Ištrauka

Pjovimo žirklės – tai yra staklės, kuriomis karpomos lakštinės medžiagos. Elektros variklis EV(1pav.) perduoda rotoriaus sukamąjį judesį per cilindrinę krumplinę perdavą z1 – z2. Jis per atvirą cilindrinę krumplinę pavarą z1 – z2 ir bendraašį reduktorių z3 – z6 suka alkūninį veleną (skriejiklį). Švaistiklis jo sukimąsi paverčia viršutinio žirklių peilio 5 slankiojimu aukštyn ir žemyn. Apatinis žirklių peilis 6 yra nejudamas; peiliai įtvirtinti taip, kad tarp jų ašmenų būtų nedidelis kampas. Pjaunama medžiaga dedama į tarpą tarp viršutinio ir apatinio peilių. Ant alkūninio veleno įtvirtintas smagratis 7. Jis skirtas veleno netolygumui mažinti. Pagrindinis žirklių mechanizmas yra neašinis skriejiklio – slankiklio mechanizmas.Skriejiklio-slankiklio mechanizmo OAB(2pav.) orientacijos kampas χ=2700.

Vektorius brėžiamas iš laisvai pasirinkto poliaus (taško pv) grandies 3 sukimosi ω3 kryptimi. Kadangi, brėžiame atkarpą.
Taškas B taško A atžvilgiu gali judėti tik statmenai AB, tad iš taško a greičių plane brėžiame tiesę statmenai AB.
Grandies 5 taško B, t.y. slankiklio tažvilgiu kreipiamųjų, greičio
kryptis yra lygiagreti kreipiamųjų ašiai x. Iš taško brėžiama tiesė, lygiagreti grandies 5 slankiojimo krypčiai(// x). Ši tiesė ir statmenai AB nubrėžtoji tiesė susikerta taške b.
Greičių plane išmatavus atkarpas pvb ir ab, apskaičiuojamas taško B absoliutusis greitis vB ir reliatyvusis greitis . ...

Rašto darbo duomenys
DalykasMechanikos kursinis darbas
KategorijaMechanika
TipasKursiniai darbai
Apimtis12 puslapių 
Literatūros šaltiniai3
Dydis335.7 KB
AutoriusAgniete
Viso autoriaus darbų1 darbas
Metai2010 m
Klasė/kursas2
Mokytojas/DėstytojasA. Žiobienė
Švietimo institucijaKauno Technologijos Universitetas
FakultetasDizaino ir technologijų fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Pjovimo zirkles [speros.lt].doc
 

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Kursiniai darbai
  • 12 puslapių 
  • Kauno Technologijos Universitetas / 2 Klasė/kursas
  • A. Žiobienė
  • 2010 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą