Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Mechanika>Vienetinio technologijos proceso projektavimas: stiklinė (įvorė)

Vienetinio technologijos proceso projektavimas: stiklinė (įvorė)

  
 
 
1234567891011121314151617181920212223242526272829
Aprašymas

Dalykas: mašinų gamybos technologija. Analitinė dalis. Detalės paskirtis ir jos konstrukcijos aprašymas. Detalės masės nustatymas. Detalės technologiškumo analizė. Gamybos apimties ir tipo nustatymas. Technologijos dalis. Įmonės technologijos proceso analizė. Ruošinio ir jo gamybos būdo parinkimas. Detalės apdirbimo technologijos maršruto schemos sudarymas ir įrenginių parinkimas. Parinktų įrenginių techninė charakteristika. Užlaidų parinkimas iš lentelių visiems paviršiams ir operacinių matmenų nustatymas. Ruošinio masės, medžiagos sunaudojimo normos ir medžiagos sunaudojimo koeficiento skaičiavimas. Pjovimo režimų ir laiko normų skaičiavimas vienai technologijos pakopai. Pjovimo režimų ir laiko normų nustatymas operacijoms. Technologijos dokumentų užpildymas.

Ištrauka

Šiame kursiniame projekte aprašoma plieninės detalės gamyba. Detalė pavadinimas - stiklinė, kurios tikslas: išanalizuoti ir suprojektuoti jai technologinį procesą, pradedant nuo valcuoto strypo iki paruoštos detalės. Vaizdžiau tai parodoma grafinėje dalyje. Surašomas technologinis procesas, kuris išanalizuojamas atlikti operacijoms. Detalė klasifikuojama pagal technologinius požymius.
Įdiegus naują pramonės valdymo formą, pritaikius planavimo pagerinimo priemones ir padidinus ekonominį stimuliavimą, sparčiau vystysis industrija ir dirbančiųjų kūrybinė iniciatyva.
Sėkmingas technologinis ir ekonominis valdymo efektyvumas padidina darbo našumą, atsižvelgiant į gamybos proceso ypatumus.
Sėkmingai išspręsti pramonės iškeltus uždavinius galima tik remiantis griežtu gamybos specializavimu: padidėjusiu technologiniu ir ekonominiu valdymo efektyvumu; atsižvelgiant į gamybos ypatumus. Gamybos technologijoje labai svarbu pasiekti kuo palankesnį kokybės ir kainos optimalumą, kuris yra vienas iš svarbiausių rodiklių nulemiantis vartotojų, užsakovų paklausą.
Analizuojamai detalei buvo nustatytos reikiamos užlaidos ir kvalitetai, parinkta reikiama technologinė įranga ir įrankiai, suskaičiuoti ir parinkti reikiami pjovimo režimai. ...

Rašto darbo duomenys
Tinklalapyje paskelbta2010-04-02
DalykasMechanikos kursinis darbas
KategorijaMechanika
TipasKursiniai darbai
Apimtis27 puslapiai 
Literatūros šaltiniai0
Dydis199.53 KB
AutoriusAlgirdas
Viso autoriaus darbų1 darbas
Metai2010 m
Klasė/kursas4
Mokytojas/DėstytojasS. Petraševičienė
Švietimo institucijaVilniaus technologijų ir dizaino kolegija
FakultetasTechnikos fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Vienetinio technologijos proceso projektavimas stikline (ivore) [speros.lt].doc
 

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Kursiniai darbai
  • 27 puslapiai 
  • Vilniaus technologijų ir dizaino kolegija / 4 Klasė/kursas
  • S. Petraševičienė
  • 2010 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą