Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Mechanika>Automobilių dyzelinių variklių remonto skyriaus projektavimas D. Dirgėlos IĮ

Automobilių dyzelinių variklių remonto skyriaus projektavimas D. Dirgėlos IĮ

  
 
 
123456789101112131415161718192021222324
Aprašymas

Įvadas. Informacijos šaltinių apžvalga. Automobilių dyzelinių variklių remonto posto projektavimas. Remontuojamų automobilių paklausos tyrimas. Darbo vietų skaičiaus nustatymas. Dyzelinių variklių remonto skyriaus ploto skaičiavimas. Stūmoklio piršto išpresavimo įtaiso projektavimas ir savikainos skaičiavimas. Techninių įrenginių, įtaisų, įrankių ir papildomų priemonių parinkimas. Technologinės kortelės sudarymas. Darbų saugos ir ekologinis įvertinimas. Remonto įmonės paslaugų kokybės kontrolė. Išvados ir rekomendacijos.

Ištrauka

Šiuo metu Lietuvoje kas antram žmogui tenka po vieną automobilį, tai daugiau kaip milijonas automobilių įregistruota Lietuvoje. Daugelis jų – lengvieji, kuriuos vairuoja įvairiausių profesijų žmonės, dažniausiai menkai išmanantys apie jų techninę priežiūrą ir remontą. Kitoms įvairioms įstaigoms priklauso nemažai sunkvežimių ir autobusų. Automobilių transportas, kaip ir visose kitose šalyse, taip ir Lietuvoje vystosi labai sparčiai, o norint kad, automobiliai pilnai atliktų savo funkcijas, jiems reikalinga nuolatinė techninė priežiūra ir remontas. Pasinaudoję VĮ regitra duomenų baze gavau duomenis apie Šilutės rajone 2009 metais įregistruotus 25235 lengvuosius automobilius iš kurių 15300 dyzeliniais varikliais varomi automobiliai. Dydžioji dalis dyzelinių automobilių naujesni nei 10 metų, bei įvairių markių. Taigi esant gausiam automobilių skaičiui ir asortimentui, reikalingas nemažas kiekis įvairios specializacijos autoremonto įmonių, techninės priežiūros ir remonto postų, kurie atitiktų visus šiuolaikinius reikalavimus, turėtų pakankamai šiuolaikiškos įrangos ir įrankių, kad galėtu pilnai aptarnauti automobilius.
Dar suprantama, kad sėkmingą įmonės darbą lemia daugelis išorinių bei vidinių faktorių. Akivaizdžiai pastebima konkurencija tarp tokių pat įmonių. Konkurencija vyksta kasdien ir visur. Tam daug reikšmės turi ir įmonės įsikūrimo vieta. Sparčiai kintančiose rinkose, pranašesni yra tie, kurie sugeba ,,suktis toje rutinoje". Ir kad išsilaikyti rinkoje, reikia aptarnauti klientus kuo aukštesniu lygiu, t.y. profesinę įvairių specialistų veiklą nukreipti viena kryptimi – kuo geriau aptarnauti klientus ir gauti kuo didesnį pelną, bet kuo mažesnėmis bendrosiomis išlaidomis.
D. Dirgėlos IĮ. buvo įkurta 1995 m. Šilutės mieste prie pagrindinio kelio Šilutė – Klaipėda. Jos steigėjas – Darius Dirgėla. Individuali įmonė pradėjo nuo smulkaus važiuoklės remonto, kai bendrovės klientai pradėjo skųstis paslaugų stoka, bei pradėjus jaunėti autoparkui, vadovai nusprendė plėsti savo paslaugų kiekį. Po įmonės pertvarkos jos veikla plėtėsi pakankamai greitai. Dabar ji turi du auto keltuvus, variklių remonto skyrių, bei plovyklą. Yra įkurtas modernus automobilių kėbulų remonto ir dažymo padalinys. Kadangi plečiantis įmonei padidėjo ir tiekiamų paslaugų kiekis, iškilo ir darbuotojų paieškos klausimas. Todėl buvo priimta naujų auto šaltkalvių – remontininkų. D. Dirgėlos IĮ. glaudžiai bendradarbiauja su Šilutės žemės ūkio mokykla, todėl yra priimami studentai atlikti praktiką. Šiuo metu įmonėje dirba 15 darbuotojų bei pavasariais priimama po keletą Šilutės žemės ūkio mokyklos studentų.
Visi pagrindiniai D. Dirgėlos IĮ. pastatai ir įranga yra Šilutės mieste, Klaipėdos gatvėje. Pastatų kompleksas išdėstytas labai kompaktiškai, pastato išplanavimas patogus tiek iš vidaus, tiek iš išorės. Objektas nutolęs nuo centro yra apie 1 kilometrą, nuo kelio Šilutė – Klaipėda yra nutolusi 100 metrų, kas labai patogu ir naudinga. Įmonėje yra įrengta 40 vietų automobilių stovėjimo aikštelė, visa įmonei priklausanti teritorija yra aptverta ir apšviesta, į teritoriją veda asfaltuoti keliai. Aikštelę saugo sargas pats, teritorija stebima vaizdo kameromis bei joje vaikšto palaidas šuo.

Darbo objektas: Automobilių dyzelinių variklių remonto skyriaus projektavimas D. Dirgėlos IĮ.
Darbo tikslas: Išanalizuoti automobilių dyzelinių variklių remonto posto projektavimą D. Dirgėlos IĮ.
Darbo uždaviniai:
1. Išanalizuoti informacinius šaltinius susijusius su automobilių dyzelinių variklių remonto technologijomis.
2. Suprojektuoti dyzelinių variklių remonto postą.
3. Paskaičiuoti projektuojamo įtaiso savikainą.
4. Atlikti darbų saugos ir ekologinį įvertinimą. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasMechanikos kursinis darbas
KategorijaMechanika
TipasKursiniai darbai
Apimtis20 puslapių 
Literatūros šaltiniai9
Dydis150.49 KB
Autoriusstarteris
Viso autoriaus darbų1 darbas
Metai2009 m
Klasė/kursas3
Mokytojas/DėstytojasS. Damulis
Švietimo institucijaŽemaitijos kolegija
FakultetasRietavo Technologijų fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Automobiliu dyzeliniu varikliu remonto skyriaus projektavimas [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Kursiniai darbai
  • 20 puslapių 
  • Žemaitijos kolegija / 3 Klasė/kursas
  • S. Damulis
  • 2009 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
-1
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą