Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Mechanika>Kuro siurblys

Kuro siurblys

  
 
 
12345678910111213141516171819202122232425262728
Aprašymas

Benzininio maitinimo siurbliai. Karbiuratorinio variklio degalų tiekimo sistema. Diafragminis degalų siurblys. Benzino įpurškimo sistema. Elektroninis benzino siurblys. Dyzelinio maitinimo siurbliai. Dyzelinio variklio maitinimo sistemos sandara ir veikimas. Mažo slėgio degalų tiekimo sistemos dalių sandara. Didelio slėgio degalų tiekimo sistema. Sekcijiniai degalų įpurškimo siurbliai. Skirstomojo tipo siurbliai. Purkštuvai ir kitos dalys. Siurblys- purkštuvas. Modulinė degalų įpurškimo sistema "siurblys-vamzdelis-purkštuvas". "Common rail" degalų įpurškimo sistema.

Ištrauka

Degalų tiekimo sistemą ( 1. pav.) sudaro degalų bakas 1, siurblys 5, degalų filtrai ir vamzdeliai 7. naudojamos dviejų tipų degalų tiekimo sistemos: aklinoji ir cirkuliacinė. Aklinojoje sistemoje degalų tiekiama tiek, kiek sunaudoja variklis. Šiuo atveju reikalingas kintamo našumo siurblys, nes variklis, dirbdamas skirtingais režimais, sunaudoja skirtingą degalų kiekį. be to, degalų greitis yra nedidelis ir, kai temperatūros aukštos, gali susidaryti garų kamštis. Dažniausiai naudojami cirkuliacinė degalų teikimo sistema. Šioje sistemoje degalų tiekiama daugiau, negu reikia varikliui. Degalų perteklius praleidimo vožtuvu grąžinamas atgal į baką.

Degalus iš bako į karbiuratorių tiekia siurblys. Automobilių varyliuose labiausiai paplitę diafragminiai degalų siurbliai ( 2. pav.), varomi skirstymo veleno.
Siurblys sudarytas iš šių dalių: dangtelis 1, galvutė 5, korpusas 14 ir degalų tiekimo mechanizmo. Tarp korpuso ir galvutės įtvirtinta diafragma 7. ji sumontuota ant koto 12 su dviem lėkštelėmis. Siurblio galvutėje yra trys įleidimo 6 ir trys išleidimo 15 vožtuvai.
Siurblį varo skirstymo veleno ekscentriškas specialiu strypu sukantis skirstymo velenui, ekscentriškas atsiduria po strypu, ir šis kildamas pasuka svirtį 9. Tuomet priešingas svirties petys nusileidžia žemys, patraukdamas kotą 12 bei su juo sujungtą diafragmą 7 ir suspausdamas spyruoklę 13. Diafragma įlinksta, ir virš jos susidaro išretėjimas. Degalai teka į diafragmos darbinę ertmę pro atvamzdį 17, tinklinį filtrą 3 ir įleidimo vožtuvas 6. Skirstymo velenui sukanti toliau, ekscentriškas išeina iš po strypo, ir strypas nuleidžia. Spyruoklė 13 išsitiesdama pastumia aukštyn diafragmą. Dėl to įleidimo vožtuvai užsidaro, o išleidimo vožtuvai 15 atsidaro degalai pro atvamzdį 16 vamzdeliu varomi į smulkaus valymo filtrą. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasMechanikos kursinis darbas
KategorijaMechanika
TipasKursiniai darbai
Apimtis26 puslapiai 
Literatūros šaltiniai5
Dydis811.04 KB
AutoriusAleksandras
Viso autoriaus darbų2 darbai
Metai2006 m
Klasė/kursas3
Mokytojas/DėstytojasZubavičius
Švietimo institucijaVilniaus Gedimino Technikos Universitetas
FakultetasTransporto inžinerijos fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Kuro siurblys [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Kursiniai darbai
  • 26 puslapiai 
  • Vilniaus Gedimino Technikos Universitetas / 3 Klasė/kursas
  • Zubavičius
  • 2006 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
+2
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą