Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Mechanika>Mašinų gamybos technologija

Mašinų gamybos technologija

  
 
 
1234567891011121314151617181920212223242526272829303132333435363738394041
Aprašymas

Bendroji dalis. Įvadas. Detalės ir mazgo aprašymas. Technologinė dalis. Gamybos tipo parinkimas ir pagrindimas. Ruošinio tipo parinkimas ir pagrindimas. Detalės gamybos maršruto – technologijos proceso sudarymas. Operacijų užlaidų, tarpoperacinių matmenų ir tolerancijų skaičiavimas ir parinkimas. Įrengimų parinkimas. Pjovimo režimo ir laiko normų skaičiavimas. Pjovimo režimų ir laiko normų parinkimas likusioms operacijoms. Technologinės dokumentacijos pildymas. Konstruktorinė dalis. Konstruojamo įtaiso aprašymas ir skaičiavimas. Konstruojamo pjovimo įrankio aprašymas ir skaičiavimas. Konstruojamo matavimo (įtaiso) aprašymas ir skaičiavimas.

Ištrauka

Mašinų gamybos technologija, kaip technologijos mokslų šaka, nagrinėja mašinų gamybos techninių procesų dėsningumus, atskirų detalių gamybos technologinius procesus ir tų detalių sujungimo į gaminį – mašiną procesus.
Mašinų gamyba yra pagrindinė pramonės šaka, nes ji aprūpina gamybos priemonėmis visas kitas pramonės šakas. Nuo mašinų gamybos techninio lygio, mokslo naujovių panaudojimo, priklauso visų pramonės šakų techninė pažanga ir tolesnis ūkio vystymas.
Mašinų gamybos kompleksui iškeltas uždavinys – žymiai padidinti mašinų, įrengimų bei prietaisų techninį – ekonominį lygį.
Mašinų gamyba vystoma pastoviai, stengiantis pasiekti kaip galima aukštesnių rezultatų. Didinti apdirbimo tikslumą, nedidinant apdirbimo kainos. Mažinti atliekų dydį, nekenkiant apdirbimo kokybei.
Viso to siekiama tobulinant dabar turimus prietaisus, stakles ir įrengimus, bei ieškant naujų galimų apdirbimo variantų.
Šis kursinis projektas skirtas susipažinti su detalės galimais – realiais apdirbimo variantais, atskleisti technologinių procesų dėsningumus, išaiškinti tuos veiksnius, nuo kurių daugiausiai priklauso gamybos našumas ir gaminių tikslumas, susipažinti su ekonominiu – technologiniu variantų palyginimu, technologinių įrengimų ir įrangos parinkimo bei konstravimo klausimais.

Detalė "velenas" 1K6222-11 yra laiptuoto veleno tipo detalė. Šis velenas skirtas sūkimo momento perdavimui krumplių frezavimo staklėse.
Detalė 1K6222-11 sumontuota pastumų dėžėje.
Šis mazgas, krumplių frezavimo staklėse, skirtas skersinei ir išilginei pastūmai atlikti, frezuojant krumplius.
Detalės " Velenas" 1K6222-11 paviršių paskirtis ir pagrindiniai duomenys: ...

Rašto darbo duomenys
DalykasMechanikos kursinis darbas
KategorijaMechanika
TipasKursiniai darbai
Apimtis40 puslapių 
Literatūros šaltiniai15
Dydis144.97 KB
AutoriusMantas R.
Viso autoriaus darbų8 darbai
Metai2006 m
Klasė/kursas5
Švietimo institucijaKlaipėdos Universitetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Masinu gamybos technologija [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Kursiniai darbai
  • 40 puslapių 
  • Klaipėdos Universitetas / 5 Klasė/kursas
  • 2006 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą