Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Mechanika>Diagnostikos ir techninės priežiūros technologijos

Diagnostikos ir techninės priežiūros technologijos

  
 
 
1234567891011121314151617181920212223242526
Aprašymas

Teorinė dalis (informacinių šaltinių apžvalga). Aptarnaujamų automobilių paklausos tyrimas. Automobilių variklių uždegimo sistemos. Diagnostikos ir techninės priežiūros posto projektavimas. Žvakių elektrodų valymo įtaiso projektavimas. Technologinių įrenginių, įtaisų ir įrankių parinkimas. Automobilių variklių uždegimo sistemos. Diagnostikos ir techninės priežiūros technologijos analizė. Darbų saugos ir ekologinis įvertinimas. Išvados ir rekomendacijos.

Ištrauka

Šiuo metu Lietuvoje yra daugiau kaip milijonas automobilių. Dauguma jų lengvieji automobiliai, kuriuos vairuoja įvairių profesijų žmonies, dažniausiai mažai išmanantys apie jų technine priežiūra. Įvairioms įstaigoms, tai pat Lietuvos valstybinėms institucijoms priklauso daugelis automobilių. Nuo automobilių techninės būklės tiesiogiai priklauso eismo saugumas, gamtos užterštumas, žmonių sveikata, degalų sąnaudos ir išlaidos automobiliams eksploatuoti. Automobiliai turi būti visada techniškai tvarkingi.
Todėl nusprendžiau išnagrinėti automobilių uždegimo sistemų diagnostika ir technine priežiūra, nes nuo to priklauso automobilio variklio efektyvus darbas. Uždegimo sistemai diagnozuoti reikia išmanyti jos sandara ir veikimą, bei mokėti dirbti su diagnostikos įranga.
Šio darbo pagrindiniai tikslai yra šie:
• Atlikti šios paslaugos poreikio tyrimą;
• Suprojektuoti automobilių diagnostikos ir techninės priežiūros postą;
• Nustatyti darbo vietų skaičių;
• Nustatyti metinę atliekamų darbų apimtį;
• Atlikti posto ploto skaičiavimą;
• Parinkti technologinius įrankius ir įrengimus;
• Išanalizuoti techninės priežiūros technologija ir sudaryti jos technologine kortelę;
• Atlikti diagnostikos ir techninės priežiūros posto darbų saugos ir ekologinį įvertinimą.
Todėl šiame darbe nagrinėsime autoservisą kuris atlieka diagnostika, technine priežiūra ir kitus smulkius darbus. Šis servizas yra įsikūręs Šilalės miesto pakraštyje, šalia jo yra degalinė ir auto detalių parduotuvė.

Apie automobilių diagnostika šiuo metu labai mažai rašoma, bet daug kalbama, nes tai nauja sritis Lietuvoje. Apie automobilių diagnostika buvo pradėta labiau domėtis prieš dešimt metų. Nuo tada buvo pradėta servisuose diegti diagnostikos įranga, kuri buvo dar ne tokia kompiuterizuota, bet paprasta. Nes tuo metu dar ne daug buvo specialistų mokančių dirbti su brangia naujausia diagnostikos įranga.
Šiuo metu yra specialistų mokančių dirbti su kompiuterizuota diagnostikos įranga, bet jų dar trūksta, todėl mokyklose yra ruošiami specialistai. Bet mokykloms trūksta literatūros apie diagnozavimo būdus jų taikymą. Kai kurie knygų autoriai pamatę, kad yra poreikis tokių knygų, todėl sugalvojo išversti tokias knygas iš užsienio kalbos, vieni rašydami savo autorines knygas panaudojo savo patirti dirbant dėstytojais ar servizų darbuotojais.
Nuo to laiko buvo pamažu pradėta diegti diagnostikos įranga ir servizuose, tuo palengvindama automobilių technine priežiūra, nes naujesnių automobilių valdymo sistemos yra vis tobulinamos ir kompiuterizuojamos, vis daugiau atsiranda elektroninių sistemų pagerinančių automobilio valdymo galimybes ir jo variklio darbą. O šias sistemas norint diagnozuoti reikia turėti brangia diagnostikos įranga kuria reikia mokėti naudotis. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasMechanikos kursinis darbas
KategorijaMechanika
TipasKursiniai darbai
Apimtis25 puslapiai 
Literatūros šaltiniai8
Dydis201.39 KB
Autoriusnumberis
Viso autoriaus darbų1 darbas
Metai2006 m
Klasė/kursas3
Švietimo institucijaŽemaitijos kolegija
Failo pavadinimasMicrosoft Word Diagnostikos ir technines prieziuros technologijos [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
-4
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą