Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Mechanika>Lengvųjų automobilių universalus einamojo remonto postas

Lengvųjų automobilių universalus einamojo remonto postas

  
 
 
1234567891011121314151617
Aprašymas

Įvadas. Analitinė dalis. Technologinė dalis. Techninių apžiūrų metinė darbų apimtis. Techninių apžiūrų ir einamojo remonto darbų apimties paskirstymas. Agregatų remonto posto metinė darbų apimtis. Metiniai darbo laiko fondai. Metinis efektyvinis darbo laiko fondas. Darbininkų skaičius. Technologiškai būtinų darbininkų skaičius. Sąrašinis darbininkų skaičius. Postų skaičius. Automobilių saugojimo vietos skirtos aptarnaujamiems automobiliams laikyti kol juos atsiims savininkas skaičiavimas. Automobilių laukimo vietos, skirtos laikinai pastatyti automobiliui, kai yra užimti darbo postai skaičiavimas. Klientų ir personalo automobilių stovėjimo skaičius. Įrengimai. Plotas ir matmenys. Organizacinė dalis. Automobilių TP ir ER vykdymas. Projektuojamajame objekte atliekami darbai. Skyriaus darbo rėžimas. Konstrukcinė dalis. Prietaiso veikimo aprašymas. Prietaiso naudojimo instrukcija. Darbų sauga. Darbų saugos taisyklės projektuojamajame objekte. Priešgaisrinė sauga. Gamtos apsauga. Ventiliacija, šildymas ir apšvietimas. Projekto rezultatai. Išvados.

Ištrauka

Šiuo metu Lietuvoje yra beveik du milijonai automobilių. Dauguma jų yra lengvieji, kuriuos vairuoja įvairiausių profesijų žmonės, kurių dauguma mažai ką išmano apie jų eksploatavimą, todėl šį darbą palieka patikimiems, šiuo darbu užsiimanties specialistams.
Spartėjant gyvenimo tempui, vystantis ekonomikai, tobulėjant visoms pramonėms šakoms, automobilis tampa neatsiejamu pagalbininku įvairiose gyvenimo srityse. Tik patikimas, saugus, ekonomiškas, ekologiškas ir greitas automobilis gali būti geru pagalbininku tiek asmeniniame ūkyje, tiek ir verslo, gamybos ar transporto įmonėje,tiek pačiame gyvenime.
Automobilio patikimumas - saugumas, ekonomiškumas, ekologiškumas ir kt. Automobilio savybės priklauso nuo automobilio eksploatavimo ir techninės priežiūros ir remonto.
Einamasis remontas - tai kontrolinis išardymo ir surinkimo reguliavimo, pervežimo ir atnaujinimo darbai.Jie atliekami einamojo remonto postuose(ant apžiūros duobių,keltuvų,estakadų)ir pagalbiniuose skyriuose.ER postuose darbai atliekami tiesiai ant automobilio.Postai būna universalūs arba specializuoti,t.y.pritaikyti tikriems darbams,pavyzdžiui,stabdžiams remontuoti.Šie postai yra labai reikalingi ir naudingi.
Einamasis remontas ir techninės priežiūros atliekamos tam, kad palaikyti tą automobilio technine būkle. Tik kvalifikuota TP ir R gali užtikrinti ilgalaikę automobilio eksploataciją ir ridą.
Šiame kursiniam darbe projektavau nedidelę autotransporto įmonės (20 automobiliai/sav.) remonto dirbtuves – universalų einamojo remonto postą. Šio posto atliekami darbai sudaro apie 30%, visų remonto dirbtuvėse atliekamų darbų. Tai yra gan didelė darbų dalis,lyginant su užimamu posto plotu. Skyriuje bus remontuojami Honda markės varikliai, varantieji tiltai, vairo mechanizmai, važiuoklė, kardaniniai velenai, pavarų dėžės, stabdžių mechanizmai ir kt. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasMechanikos kursinis darbas
KategorijaMechanika
TipasKursiniai darbai
Apimtis15 puslapių 
Literatūros šaltiniai5
Dydis88.07 KB
Autoriusaudrius
Viso autoriaus darbų2 darbai
Metai2005 m
Klasė/kursas3
Mokytojas/DėstytojasE. Pranckus
Švietimo institucijaKauno technikos kolegija
FakultetasElektromechanikos fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Lengvuju automobiliu universalus einamojo remonto postas [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Kursiniai darbai
  • 15 puslapių 
  • Kauno technikos kolegija / 3 Klasė/kursas
  • E. Pranckus
  • 2005 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
+1
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą